Dodatni in dopolnilni pouk

DODATNI IN DOPOLNILNI POUK NA DALJAVO V ČASU KORONA VIRUSA OD 23.3.2020 NAPREJ DO PREKLICA

Dodatni in dopolnilni pouk poteka izmenično na 14 dni.

8. razred 9. razred
Učna ura dopolnilnega pouka za četrtek 26.3.2020 (8.razred)

Učna ura dopolnilnega pouka za torek 24.3.2020 (9. razred)

V PRIPONKI SO REŠITVE za dopolnilni pouk za torek 24.3.2020 (9. razred)

Četrtek, 2.4. 2020: Reševanje nalog za šolsko matematično tekmovanje DODATNI POUK 8. razred Torek, 31. 3. 2020: Reševanje nalog za šolsko matematično tekmovanje DODATNI POUK 9. razred
Učna ura DOPOLNILNEGA POUKA za 8. razred četrtek, 9. 4. 2020: Utrjevanje obsega in ploščine kroga   Učna ura DOPOLNILNEGA POUKA za 9. razred, torek, 7.4. 2020: Utrjevanje računanja površine in prostornine 4-strane piramide
Učna ura: četrtek, 16. 4. 2020 – Reševanje starih nalog za šolsko matematično tekmovanje 8. razred DODATNI POUK Učna ura: torek, 14. 4. 2020 – Reševanje starih nalog za šolsko matematično tekmovanje 9. razred DODATNI POUK
Učna ura dopolnilnega pouka za četrtek 23. 4. 2020 (8. razred)  Učna ura: torek, 21. 4. 2020 – Utrjevanje piramde 9. razred DOPOLNILNI POUK
Učna ura dodatnega pouka za četrtek, 7. 5. 2020 8. razred: Reševanje nalog iz starih šolskih tekmovanj Učna ura dodatnega pouka za torek, 5. 5. 2020 9. razred: Reševanje nalog iz starih šolskih tekmovanj
 DOPOLNILNI POUK 8. RAZRED ČETRTEK 14.5. DOPOLNILNI POUK 9. RAZRED TOREK 12.5.
Dodatni pouk 8. razred četrtek 21.5. Dodatni pouk 9. razred torek 19.5.
Učna ura dopolnilnega pouka za četrtek, 28. 5. 2020 ( 8. razred)
Učna ura dopolnilnega pouka za četrtek, 4. 6. 2020 ( 8. razred)

Uredite si dostop do DZ, ki jih uporabljamo pri pouku učiteljice v elektronski obliki. Pred vami so  navodila, kako vstopati v delovne zvezke. Uporabljali jih bomo vsakodnevno, tako da si najprej uredite dostop.

POZORNO PREBERITE NAVODILA, DA BOSTE LAHKO UPORABLJALI DELOVNE ZVEZKE

Če je kdo izgubil navodila kako odpreti elektronski delovni zvezek vam posredujem navodila. Prosim da to usposobite, ker boste dobili večkrat naloge iz teh delovnih zveskov.

V času, ko pouk poteka prek spletnih učilnic oz. na daljavo, založba Modrijan izobraževanje vsem učiteljem/profesorjem in učencem/dijakom omogoča celodnevni dostop do vseh elektronskih in interaktivnih gradiv (učbenikov, delovnih zvezkov, samostojnih delovnih zvezkov in vadnic), ne glede na to, gradivo katere založbe uporabljate.

www.iRokus.si

Gradiva so brezplačno dostopna na spletni strani www.iRokus.si.

Postopek prijave/registracije:

1. Na portalu iRokus.si kliknite na gumb Prijava.
  2. Če ste že uporabnik portala, vnesite svoj e-naslov in geslo ter sledite navodilom. Če na portal dostopate prvič, kliknite na polje Nimam še uporabniškega računa in vnesite zahtevane podatke za učenca. Tako se boste registrirali in ustvarili uporabniški račun.
  3. Gradiva v svojo iZbirko dodate s klikom na gumb Dodaj brezplačna gradiva.
  4. Če imate več otrok v družini, morate za vsakega otroka ustvariti lastni uporabniški račun, da bo lahko vsak dostopal do gradiv za svoj razred.

Želim vam obilo pozitivnih misli in ostanite zdravi.

Prijazen pozdrav!

Matic Jurkošek,
direktor
Modrijan izobraževanje

Dodatni in dopolnilni pouk poteka izmenično na 14 dni.

(Skupno 1.795 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Dodatni in dopolnilni pouk, Nerazvrščeno. Zaznamek za trajno povezavo.